top of page
Düğün Süslemeleri
şelik

Unutulmaz Anlarınıza Şahitlik Ediyoruz.

Sevgi dolu bir birlikteliğinizi ebedi kılmak için hayalinizdeki düğünü Kaş'ta gerçekleştirin. Muhteşem Akdeniz manzarası eşliğinde, unutulmaz anlarınızı paylaşmak için mükemmel bir mekân sunuyoruz.

Otelimiz, şık ve modern dizaynıyla, düğün gününüzü unutulmaz kılmak için mükemmel bir atmosfere sahiptir. Deniz manzaralı teraslarımız, muhteşem bir fon oluştururken, özel iç mekanlarımızda da romantizmin ve zarafetin doruklarına ulaşabilirsiniz.
 
Uzman etkinlik ekibimiz, her detayı kusursuzca planlayacak ve düzenleyecektir. Size özel bir düğün menüsü oluşturarak damak zevkinize uygun lezzetler sunacak ve hayalinizdeki düğün pastasını
tasarlayacaktır.

Düğününüzün her anını ölümsüzleştirmek için en yeni teknolojiye sahip ses ve ışık sistemlerimizle donatılmış salonlarımız mevcuttur. Profesyonel fotoğrafçılarımız, özel anlarınızı ve duygusal anlarınızı ölümsüzleştirmek için yanınızda, düğün organizasyonunuzda size en iyi hizmeti sunmak için burada. Sizin için unutulmaz bir düğün deneyimi yaratmak için sabırsızlanıyoruz.

mekvin_kas.jpeg

Akdeniz sizi bekliyor!...

bottom of page